0
لطفاوارد شویدیاثبت نام کنیدبرای انجام این کار.

[ad_1]

مدیر سابق جذب استعدادهای اسپیس ایکس در مستند جدید شبکه BBC مدعی شده که ایلان ماسک از اینشتین باهوش‌تر است. او می‌گوید میراث ثروتمندترین فرد حال حاضر دنیا ترکیبی از اینشتین، راک‌فلر و تسلا خواهد بود. مادر ایلان ماسک هم مدعی شده که هرچند همه پسرش را تحسین می‌کنند اما هیچ‌کس نمی‌خواهد جای او باشد.

«دالی سینگ» که در حد فاصل سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ در اسپیس ایکس کار می‌کرد، در مستند جدید شبکه BBC با نام The Elon Musk Show سخنانی را درباره مدیر سابق خود بیان کرده است. این مستند به بررسی مسیر تبدیل شدن ماسک به ثروتمندترین فرد جهان می‌پردازد و اولین قسمت آن هفته گذشته منتشر شد. با این حال، خبرگزاری بیزنس اینسایدر دو قسمت بعدی را هم پیشاپیش دیده و گزارشی در این زمینه منتشر کرده است.

ایلان ماسک

سینگ در قسمت دوم درباره ماسک می‌گوید: «او همه چیز را درباره تسلا و اینشتین یاد گرفت. او هر چیزی که آن‌ها می‌دانستند را آموخت و سعی دارد این دانسته‌ها را به سطحی بالاتر ببرد. فکر می‌کنم او نزدیک‌ترین شخص به این چهره‌ها در روزگار و عصر حاضر است.»

سینگ اظهار می‌کند که وقتی کار ساخت میراث ماسک تکمیل شود، او بدون شک به عنوان ترکیبی از اینشتین، تسلا و راک‌فلر شناخته خواهد شد. آلبرت اینشتین به خاطر نظریه نسبیت معروف است که درک ما از فضا، زمان، گرانش و کیهان را تغییر داد. نیکولا تسلا به خاطر دستاوردهایش در زمینه تولید، حمل و نقل و کاربردهای برق مشهور است. جان دی. راک‌فلر هم یکی از ثروتمندترین انسان‌های جهان بود که اقدامات بشردوستانه زیادی انجام داد.

هیچ‌کس دوست ندارد واقعا ایلان ماسک باشد

از سوی دیگر، مادر ایلان ماسک هم در این مستند حضور داشته و پسرش را به عنوان یک «نابغه» توصیف کرده است. او می‌گوید با وجود این که همه پسرش را تحسین می‌کنند، ولی هیچ‌کس در واقعیت نمی‌خواهد ایلان باشد: «او با شرکت‌هایش خیلی مورد تنفر قرار می‌گیرد. این قدر با او بدرفتاری نکنید.»

پدر ایلان ماسک هم می‌گوید پسرش در جوانی علاقه زیادی به خواندن، به‌ویژه درباره اسکندر مقدونی داشت. او همچنین آخرین وصیت ناپلئون را به زبان فرانسوی در کتابخانه خود در اختیار داشت.

[ad_2]

Source link

چرا در سئو بهتر است از کلمات لانگ تیل استفاده کنیم؟
وزارت ارتباطات از رفع مسدودسازی سرویس‌های پیامکی خبر داد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

GIF