قوانین ارسال اثر

گپ‌هال یک پلتفرم نشر آزاد محتواست که قابلیت انتشار آثاری در قالب متن، تصویر، ویدیو و صوت را برای کاربران خود فراهم می‌کند. تمام آثار و محتوای منتشر شده در این پلتفرم، نقطه نظرات و دیدگاه‌های صاحبان آثار را منتقل می‌کند و گپ‌هال تنها بستری بی‌طرف و آزاد برای انتشار نظرات و دیدگاه‌های گوناگون است.

آثار منتشر شده در گپ‌هال می‌بایست به صورت تالیفی و در قالب نقطه نظر (Point of View) باشند که توسط صاحب اثر و یا به شکل بازنشر در این پلتفرم قابل ارایه است. در واقع هدف پلتفرم گپ‌هال، بازتاب نظرات، دیدگاه‌ها و اندیشه‌های افراد و صاحب‌نظران در حوزه‌های گوناگونی همچون فرهنگ، هنر، فناوری، رسانه، فلسفه، روانشناسی، ورزش و .. است. هدف دیگر این رسانه، ایجاد بستر و فضایی جهت بحث و گفتگو پیرامون این نقطه‌نظرات است به طوری که مخاطبان و صاحبان اثر بدون هیچ واسطه‌ای با یکدیگر وارد بحث و چالش شوند.

شما نیز اگر در هر یک از حوزه‌های مذکور صاحب دانش و دیدگاه هستید می‌توانید مطالب و آثار خود را از طریق این پلتفرم منتشر کرده و در معرض دید و داوری سایر افراد قرار دهید. برای ارسال آثار خود از طریق پلتفرم گپ‌هال باید قواعد زیر مراعات شوند:

۱- برای ارسال مطالب از سایر سایت‌ها و رسانه‌ها بهترین روش آن است که از پلتفرم انتشار، بخش منابع خارجی را انتخاب کرده و لینک مطلب مورد نظرتان را در آن درج کنید. به طور خودکار مطلب از لینک مذکور استخراج می‌شود و شما می‌توانید توضیحات خود را اضافه کنید. این مطلب به سایت مذکور به صورت خودکار لینک می‌شود.

۲- در صورتی که قصد بازنشر مطلبی را دارید، در انتهای بخش محتوا، قسمتی وجود دارد که می‌بایست لینک منبع مطلب را در آن قرار دهید. برای بازنشر مطالب درج لینک منبع الزامی است.

۳- برای نشر مطالب تبلیغی از طریق پلتفرم انتشار می‌بایست بخش رپورتاژ آگهی را انتخاب کنید. مطالب تبلیغی که در بخش‌ها و موضوعات دیگر ارسال شوند حذف می‌گردند.

۴- مطالب و آثار تالیفی دیدگاه و نقطه نظر شما محسوب شده و مسئولیت آن به عهده شماست. بنابراین از کپی‌کاری و جمع‌آوری مطالب دیگران خودداری نمایید.