0
لطفاوارد شویدیاثبت نام کنیدبرای انجام این کار.

 

فیلم ولگردها Strays به کارگردانی و تهیه‌کننندگی جاش گرینباوم تولید شده و در ژانر کمدی-ماجراجویی قرار می‌گیرد. این فیلم لایواکشنی مناسب برای تمام سنین است که توسط کمپانی یونیورسال پیکچرز پخش می‌شود. علاقه‌مندان به حیوانات از تماشای فیلم ولگردها لذت خواهند برد. در این فیلم تمرکز و موضوع روی احساس سگی رها شده است که نفرت و انتقامی بزرگ را در دلش پرورش می‌دهد. او توسط صاحب سابقش رها شده و حالا با تمام وجود در جهت انتقام گرفتن از او برآمده است.

فیلم Strays تیمی خلاق را در جلو و پشت صحنه دارد که از بهترن و درخشان‌ترین افراد در زمینه تولید کمدی در هالیوود هستند. گفته می‌شود که مراحل تولید این فیلم تمام شده، اما از آنجایی که فیلم‌های لایو اکشن مراحل پس از تولید گسترده‌ای دارند ممکن است همچنان بخشی از کار باقی‌مانده باشد. گرینباوم در اینباره گفته که مخاطبان نگران نباشند زیرا فیلم درست در تاریخ وعده شده، اکران می‌شود. منتظریم تا این کمدی شاهکار را در گرمای تابستانی جانکاه تماشا کنیم بلکه سپری شدن اوقاتمان را ساده‌تر کند.

خلاصه داستان فیلم ولگردها

ماجرای فیلم ولگردها از این قرار است که یک سگ رها شده (رجی) برای انتقام گرفتن از صاحب سابقش (داگ) در تلاش است. داگ با بی‌توجی‌های مداومش به رجی او را رنجانده و سپس رهایش کرده است. او یک آدم بی‌مسولیت و بدرفتار است که رجی بسیار دوستش می‌دارد اما پس از بیرون راندن رجی از خانه داگ تازه ماجرا آغاز می‌شود. رجی با سگ‌های ولگرد و خیابانی متحد می‌شود و برای گرفتن انتقام برنامه‌ریزی می‌کند.

 

زمان پخش فیلم ولگردها

فیلم ولگردها در ۱۸ آگوست ۲۰۲۳ (۲۷ مرداد ۱۴۰۲) منتشر می‌شود.

دانلود دوبله فیلم ولگردها

بازیگران فیلم ولگردها

  • ویل فرل در نقش سگ رها شده
  • جیمی فاکس در نقش یکی از توله سگ‌های ولگرد
  • ویل فورته به عنوان صاحب سابق سگ رها شده
  • رندل پارک در نقش هانتر
  • آیلا فیشر در نقش مگی

پوستر فیلم ولگردها

پوستر فیلم ولگردها  پوستر فیلم ولگردها 

لینک منبع

Strays
نقد و بررسی فیلم ولگردها Strays
چکیده ارزیابی
امتیاز خوانندگان۱ رای
نقاط مثبت
نقاط منفی
۴.۲
امتیاز منتقد
یادداشتی درباره قصه سریال حیثیت گمشده
اطلاعات، نقد و معرفی کامل فیلم مغز استخوان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

GIF

امتیاز نهایی