0
لطفاوارد شویدیاثبت نام کنیدبرای انجام این کار.

 

اگر مبتدی هستید، به احتمال زیاد ارز دیجیتال خود را در کیف پول‌ صرافی ذخیره می‌کنید، که برای مقادیر کم ایده‌آل است. اگرچه ترجیح می‌دهید در صورت افزایش سرمایه خود، یک کیف پول امن و مطمئن داشته باشید. اما خصوصیات بهترین کیف پول ارز دیجیتال از نظر شما چگونه است؟

دلیل ترجیح کیف پول ارز دیجیتال در میزان امنیت ارائه‌شده آن است. داشتن کیف پول به این معنی است که فقط شما می‌توانید به ارز دیجیتال خود دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، یک کلید دسترسی خصوصی به کیف پول خود خواهید داشت که فقط شما آن را می‌دانید.

در نهایت، ذخیره ارز دیجیتال در وب سایت شخص ثالث، مانند صرافی‌های ارز دیجیتال، آن را در برابر سرقت و هک آسیب‌پذیر می‌کند. بنابراین، کیف پول ارز دیجیتال، امنیت بی‌نظیر و حفاظت از دارایی‌ها را تضمین می‌کند.

در این مقاله از آکادمی کیوسک، برخی از بهترین گزینه‌ها را بررسی می‌کنیم. اما ابتدا کمی با مفهوم کیف پول ارز دیجیتال و انواع آن آشنا شویم.

 


کیف پول ارز دیجیتال چیست؟


داشتن ارز رمزنگاری‌شده با داشتن ارز سنتی متفاوت است، چون هرگز نمی‌توانید ارز دیجیتالی مانند بیت کوین که فیزیکی نیست را در کف دست خود نگه دارید.

ارز رمزنگاری‌شده در بلاکچین با آدرس مشخصی ذخیره می‌شود. یک کلید عمومی، درست مانند شماره حساب بانکی، به کاربران دیگر اجازه می‌دهد تا برای شما رمز ارز ارسال کنند. یک کلید خصوصی رمز کیف پول ارز دیجیتال شما را باز می‌کند.

کیف پول رمزنگاری‌شده شبیه به یک کیف پول معمولی است که از آن برای حفظ امنیت دارایی خود استفاده می‌کنید. اگر کسی به کیف پول سنتی شما دسترسی پیدا کند، پول نقد، کارت‌های اعتباری، شناسه‌ها و موارد دیگر را در اختیار خود در می‌آورد.

خوشبختانه، کیف پول‌های ارز دیجیتال، دارای ویژگی‌های امنیتی بیشتری نسبت به یک کیف پول سنتی هستند. این کیف پول‌ها، رمز ارز واقعی شما را ذخیره نمی‌کنند، بلکه کلیدهای رمزنگاری را در خود نگه می‌دارند.

کیف پول حاوی اطلاعاتی است که می‌تواند شما را به دارایی‌تان متصل کرده و آنها را ایمن نگه دارد. اما آیا نمی‌توانید رمز ارز خود را در همان مکانی که خریداری کرده‌اید نگه دارید؟ با خواندن ادامه مطلب به پاسخ این پرسش می‌رسید.

 


چرا به کیف پول نیاز دارید؟


از لحاظ فنی می‌توانید رمز ارز خود را در صرافی که خریداری کرده‌اید، ذخیره کنید. هرکسی که مقادیر کمی ارز رمزنگاری‌شده خریداری کرده باشد، در ابتدا آنها را در حساب صرافی ذخیره می‌کند. در واقع شبیه مانده حساب بانکی است.

حتی چندین لایه امنیتی نیز خواهد داشت. صرافی‌های ارز دیجیتال به‌طور معمول دارای بیمه نامه‌هایی برای محافظت در برابر ضرر هستند. وجوه اغلب در حساب‌های بیمه‌شده معروف به FDIC ذخیره می‌شود.

اما اگر شخصی حساب شما را هک کند و رمز ارز شما را انتقال دهد، این اقدامات امنیتی به شما کمک نمی‌کند. بیمه نامه‌های نگهداری شده توسط صرافی شما، این نوع ضرر را پوشش نمی‌دهد و وجوه شما بدون ردیابی از بین می‌رود.

در حالی که هیچ امنیت بی‌عیب و نقصی برای ذخیره‌سازی رمز ارز وجود ندارد، کیف پول یک لایه محافظ قوی برای دارایی‌های شما ارائه می‌دهد. اگر روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنید، باید به بررسی کیف پول بپردازید تا بتوانید بهترین کیف پول ارز دیجیتال را انتخاب کنید.


انواع کیف پول های ارز دیجیتال


کیف پول‌های رمزنگاری‌شده را می‌توان به دو دسته اصلی تقسیم کرد؛ کیف پول‌های سرد و کیف پول‌های گرم. هر دسته دارای مزایا و معایب خاص خود است.

کیف پول‌های گرم کیف‌هایی هستند که به اینترنت متصل می‌شوند و کیف پول‌های سرد به صورت فیزیکی عرضه شده و به اینترنت متصل نیستند.

کیف پول‌های گرم انعطاف‌پذیری بیشتری را ارائه می‌دهند اما امنیت کمتری نسبت به کیف‌های سرد دارند. کیف پول‌های سرد چون به اینترنت متصل نیستند، سطح امنیت بالاتری دارند و برای از دست دادن دارایی، باید به صورت فیزیکی سرقت یا خراب شود.

در هر دو دسته کیف پول‌های گرم و سرد، انواع مختلفی از کیف پول‌های رمزنگاری را ارائه می‌دهند. سه نوع اصلی عبارتند از: کیف پول نرم افزاری، کیف پول سخت افزاری و کیف پول کاغذی.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول نرم افزاری

بیشتر کیف پول‌های نرم افزاری به دلیل اتصال به اینترنت در دسته کیف‌های داغ قرار می‌گیرند. انواع مختلفی از کیف پول‌های نرم افزاری وجود دارد، اما رایج‌ترین آنها کیف‌های تحت وب، کیف‌های دسکتاپ و کیف‌های موبایل هستند.

 

-کیف‌های تحت وب

کیف پول‌های وب از طریق مرورگر وب قابل دسترسی هستند و نیازی نیست نرم افزار تخصصی را بر روی کامپیوتر یا تلفن همراه خود نصب کنید. اغلب وب سایت کیف پول، کلید رمزنگاری شما را در اختیار دارد. این به کنترل شما را بر روی دارایی‌تان کمتر می‌کند. برخی از وب سایت‌ها کیف‌های چندمنظوره با دو کلید ارائه می‌دهند؛ وب سایت یک کلید را دارد و شما هم کلید دیگر را در اختیار دارید. این موضوع کنترل بیشتری بر کیف پول به شما می‌دهد.

کیف‌های دسکتاپ

یک کیف پول دسکتاپ از شما می‌خواهد که یک برنامه را در کامپیوتر خود نصب کنید. با استفاده از برنامه، یک فایل داده ایجاد می‌کنید که کلیدهای شما را در خود نگه می‌دارد. همچنین برای دسترسی به کلیدها باید رمز عبور ایجاد کنید.

یکی از مزایای کیف پول رومیزی این است که شما صاحب کلید خود هستید. با این حال، چون کلید خود را در دست دارید، باید اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر شما هیچ ویروس یا بدافزاری نداشته باشد. همچنین یک نسخه پشتیبان از فایل کلید را در جایی به جز کامپیوتر خود ذخیره کنید.

کیف پول‌های موبایل

کیف پول‌های موبایل مشابه کیف پول دسکتاپ عمل می‌کنند، اما بر روی تلفن همراه شما نصب می‌شود. کیف پول های موبایل انعطاف‌پذیری بیشتری را ارائه می‌دهند اما نیاز به احتیاط‌های امنیتی بیشتری نیز خواهند داشت. همچنین موبایل شما باید بدون ویروس باشد تا رمز ارزها ایمن بمانند. علاوه بر این، باید مراقب باشید تا گوشی خود را گم نکنید.

کیف پول‌های سخت افزاری

در کیف پول سخت افزاری، کلیدهای شما به جای نرم افزار در یک دستگاه فیزیکی ذخیره می‌شوند. اکثر کیف پول‌های سخت افزاری شبیه به فلش مموری کار می‌کنند. آنها با استفاده از USB به کامپیوتر شما متصل می‌شوند.

این یکی از مزایای اصلی کیف پول سخت افزاری این است که به اینترنت متصل نیست، بنابراین آسیب‌پذیری امنیتی اصلی را برطرف می‌کند. هنگام انجام معاملات، کلید خصوصی شما هرگز دستگاه شما را ترک نخواهد کرد. دستگاه جزئیات تراکنش را درخواست کرده و سپس خود داده‌ها را تایید می‌کند. به این ترتیب کلید خصوصی، از دستگاه خارج نمی‌شود.

در حالی که هزینه بالاتری نسبت به کیف پول نرم افزاری دارد، کیف پول‌های سخت افزاری امنیت بیشتری را ارائه می‌دهند. این کیف پول‌ها به کسانی که مقدار زیادی رمزنگاری دارند یا که دارایی خود را برای مدت طولانی نگه می‌دارند، توصیه می‌شود.

 

کیف پول‌های کاغذی

کیف پول کاغذی نوع دیگری از کیف پول سرد محسوب می‌شود و از نظر فیزیکی یک تکه کاغذ است. این سند شامل تمام داده‌های مورد نیاز برای دسترسی به ارز دیجیتال شماست.

در حالی که کیف پول‌های سرد اغلب امنیت بیشتری را ارائه می‌دهند، کیف پول کاغذی بیشتر مستعد آسیب‌پذیری است. اگر کیف پول کاغذی را گم کنید، سرمایه خود را از دست خواهید داد. علاوه بر این نمی‌توان بخشی از دارایی را منتقل کنید، اما راه‌کارهای زمان‌بری هم برای این موضوع وجود دارد. به همین دلایل، استفاده از کیف پول‌های کاغذی توصیه نمی‌شود.


بهترین کیف پول ارز دیجیتال


حالا که با کارایی و انواع کیف پول رمزنگاری‌شده آشنا شدیم، به معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال می‌پردازیم. البته فراموش نکنید که تعداد کیف پول‌های برتر کم نیست. بر اساس تحقیقات انجام‌شده و استفاده کاربران، چند کیف پول برتر سال ۲۰۲۱ را با هم بررسی می‌کنیم.

لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)

طبق بررسی‌ها، لجر نانو ایکس بهترین کیف پول ارز دیجیتال موجود در ایالات متحده است. این کیف پول ویژگی‌های امنیتی خوبی دارد، بنابراین لازم نیست نگران حملات هکری یا سرقت باشید.

لجر نانو ایکس از تعداد زیادی رمز ارز پشتیبانی می‌کند. در نتیجه، یک کیف پول برای نگهداری و امنیت سکه‌های شما کافی است. علاوه بر این، نانو ایکس یک کیف پول سخت افزاری است و به دلیل ارائه فضای ذخیره سازی آفلاین، به‌عنوان کیف پول سرد نیز شناخته می‌شود.

می‌توانید این کیف پول را با استفاده از USB یا اتصال بلوتوث به دستگاه خود متصل کنید. نانو ایکس چندین گزینه را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر پورت USB ندارید، می‌توانید از اتصال بلوتوث تلفن خود استفاده کنید.

با استفاده از لجر نانو ایکس، می‌توانید هر زمان که بخواهید و هر کجا که باشید، ارزهای دیجیتال خود را خریداری یا مدیریت کنید. بنابراین، استفاده از این کیف پول سخت افزاری، شما را از نظر جغرافیایی محدود نمی‌کند، حتی اگر در تعطیلات تابستانی در خارج از خانه به‌سر می‌برید!

علاوه بر این، نانو ایکس خدمات سریع را تضمین می‌کند و می‌توانید رمز ارز خود را در چند ثانیه خریداری و یا مبادله کنید. استفاده از کیف پول ساده است، بنابراین برای استفاده از آن نیازی به دانش فنی نخواهید داشت.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال

امکانات

تا حدودی با کیف پول لجر نانو ایکس آشنا شدیم، امکانات این کیف پول را در ادامه مورد بررسی قرار می‌دهیم.

قابل استفاده با موبایل

لجر نانو ایکس یک کیف پول سخت افزاری است که به دلایلی بهترین کیف پول ارز دیجیتال محسوب می‌شود. شما می‌توانید رمز ارزهای خود را در هر شرایطی، مدیریت و مبادله کنید. کاربران آن می‌توانند با استفاده از تلفن همراه خود، به کیف پول‌شان دسترسی داشته باشند. بنابراین حتی اگر لپ‌تاپ خود را به همراه ندارید، باز هم می‌توانید با استفاده از دستگاه‌های Android و iOS تجارت موثری داشته باشید. نانو ایکس به وسیله بلوتوث به تلفن شما متصل می‌شود. علاوه بر این، کیف پول صفحه نمایش بزرگی دارد که راحتی کاربران را تضمین می‌کند.

همه رمز ارزها در یک مکان

کیف پول لجر نانو ایکس به‌عنوان بهترین کیف پول ارز دیجیتال، بالاترین ظرفیت را دارد، به این معنی که می‌توانید بیش از ۱۰۰ رمز ارز را به طور همزمان مدیریت کنید. این رمز ارزها شامل اتریوم، ریپل، بیت کوین و موارد دیگر هستند. علاوه بر این، می‌توانید بیش از ۱۸۰۰ توکن مختلف را در آن ذخیره کنید. با لجر می‌توانید مجموعه ارزهای دیجیتال خود را یکجا خریداری یا مبادله کرده و توسعه دهید.

محتویات جعبه

جعبه لجر نانو ایکس شامل یک کیف پول سخت افزاری، یک کابل USB-C به USB-A، سه برگ بازیابی، یک کاتالوگ راهنما و یک بند جاکلیدی است.

سازگاری

می‌توانید از لجر نانو ایکس بر روی کامپیوتر ۶۴ بیتی با سیستم عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس استفاده کنید. خوشبختانه این کیف پول با تلفن‌های هوشمند سازگار است. بنابراین، می‌توانید از آن در Android و iOS 9 به بالا نیز استفاده کنید.

بازگشت آسان

شرکت لجر می‌داند که خرید این دستگاه یک سرمایه‌گذاری بزرگ است. بنابراین، سیاست بازگشت دارند. در صورت وجود مشکل در محصول، می‌توانید در مدت ۱۴ روز برای مرجوع یا تعویض با شرکت تماس بگیرید.

پشتیبانی مشتری

لجر نانو ایکس به دلیل خدمات بالای مراقبت از مشتری معروف است. علاوه بر این، وب سایت پشتیبانی چند زبانه را ارائه می‌دهد. بنابراین هیچ مانع ارتباطی وجود ندارد و شما محتوای نوشته شده در وب سایت را درک می‌کنید.

علاوه بر این، شرکت لجر ۱۰ متخصص رمز ارز دارد و اگر هر موضوعی برای شما مبهم بود، می‌توانید از آنها کمک بگیرید. در نهایت، این شرکت بیش از ۱۵ روش پرداخت را می‌پذیرد. این روش‌ها ایمن هستند، بنابراین لازم نیست نگران از دست دادن پول خود باشید.

امنیت

تقریبا غیرممکن است که فردی سکه‌های شما را به سرقت ببرد. به این دلیل که آنها باید دست خود را بر روی سنسورها قرار دهند و سپس پین شما را حدس بزنند. بنابراین، این کیف پول بهترین کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری است.

مزایا

 • بیش از ۱۵۰۰ ارز رمزنگاری‌شده را پشتیبانی می‌کند.
 • امنیت بالا را تضمین می‌کند.
 • دارای طراحی و رابط کاربری تصویری است.
 • با دستگاه موبایل و کامپیوتر سازگار است.

معایب

 • قیمت آن نسبت به سایر کیف پول‌ها بالاتر است.

ترزور تی (Trezor Model T)

ترزور ساده‌ترین کیف پول سخت افزاری است. پس اگر مبتدی هستید، پیشنهاد می‌کنیم این کیف پول را دریافت کنید، چون امنیت بالایی را برای افرادی که اولین‌بار در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند، تضمین می‌کند.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال

امکانات

امکانات کیف پول ترزور مدل تی را، که بهترین کیف پول ارز دیجیتال است، با هم مرور می‌کنیم.

راه‌اندازی آسان

کیف پول ترزور دستورالعمل‌های دقیقی دارد و به آسانی راه‌اندازی می‌شود. برای تکمیل کل این پروسه ۱۰-۱۵ دقیقه زمان لازم است. بنابراین، مجبور نخواهید بود زمان زیادی را صرف استفاده از کیف پول کنید.

متن باز

ترزور بسیار امن و متن‌باز است، به این معنی که کاربران مختلف نمی‌توانند کد دستگاه شما را بررسی کنند. بنابراین، در صورت وجود اشکال یا اشتباه، تیم توسعه‌دهنده آنها را برطرف می‌کند.

–صفحه لمسی

کیف پول یک صفحه نمایش لمسی بزرگ دارد که استفاده از آن را آسان می‌کند. پس اگر از تلفن به جای لپ‌تاپ استفاده می‌کنید، صفحه به راحتی قابل مشاهده است.

استقلال دیجیتال

با ترزور می‌توانید مالکیت داده‌های خود را به دست بگیرید و دارایی‌های دیجیتال را به راحتی ایمن کنید. می‌توانید از ارزهای رمزنگاری‌شده خود محافظت کنید، رمز عبور در نظر بگیرید و کلیدهای دیگری نیز در اختیار داشته باشید تا رمز ارزهای‌تان را از هک و سرقت نجات دهید.

کلیدهای خود را ایمن نگه دارید

شما می‌توانید با استفاده کلیدهای دیجیتال که ترزور برای شما ذخیره می‌کند، به دارایی‌های خود دسترسی پیدا کنید. همچنین به شما این امکان را می‌دهد در هر زمان که بخواهید از این کلیدها استفاده کنید، چون همیشه به دستگاه شما متصل هستند. در نتیجه، داده‌های شما همیشه در برابر هک و حملات آنلاین ایمن خواهند بود.

احراز هویت جدا شده از شبکه

کیف پول ترزور، همیشه قبل از موافقت با هرگونه شرایط، درخواست تایید می‌کند. علاوه بر این، از شما می‌خواهد هربار که از کیف پول استفاده می‌کنید، هویت خود را تایید کرده و قبل از هرگونه تغییر، تایید شما را می‌خواهد. بنابراین، همیشه می‌دانید که اطلاعات شما به کجا ارسال می‌شود.

پشتیبان قوی

ترزور از استانداردهای لازم برای عبارت بازیابی پیروی می‌کند. این بدان معناست که در صورت از دست دادن دستگاه خود می‌توانید کیف پول و داده‌های خود را با استفاده از عبارت بازیابی ۱۲ رقمی خود بازیابی کنید. علاوه بر این، ترزور تنها کیف پولی است که پشتیبانی شمیر (Shamir Backup) دارد و امنیت بیشتری را نیز تضمین می‌کند. شمیر یکی از روش‌های افزایش امنیت، در نگهداری اطلاعات مهم مثل کلمات بازیابی است.

رمزهای عبور خود را ذخیره کنید

Trezor با استفاده از کلیدهای خود ، گذرواژه های شما را با مدیر گذرواژه قفل می کند. این گذرواژه ها تنها در صورتی برای شما منتشر می شوند که عملکرد Trezor خود را تأیید کنید. بنابراین، رمزهای عبور شما توسط شخص دیگری سرقت نمی شود.

پشتیبانی مشتری ۵ ستاره

کارشناسان ترزور مدل تی، در هر زمان آماده کمک به شما هستند. تیم پشتیبانی شب و روز و خستگی‌ناپذیر برای پاسخگویی به سوالات شما و از بین بردن ابهامات خدمت رسانی می‌کند.

به همین دلیل است که ترزور پشتیبانی ۵ ستاره برای مشتریان دارد. این برند از نظرات مثبت مشتریان برخوردار است، چون تیم در ارائه خدمات به مشتریان سریع عمل می‌کند. اگر در مورد کیفیت خدمات شک دارید، می‌توانید نظرات کاربران را در سایت ترزور بخوانید.

امنیت شفاف

ترزور مدل تی، توسط محققان امنیتی، حسابرسی و ممیزی می‌شود. این نام تجاری چیزی را از شما پنهان نمی‌کند و می‌توانید همه چیز را در مورد ترزوردر بخش افشاگری سایت، ملاحظه کنید. این شرکت از سیستم منبع‌باز پیروی می‌کند.

سیستم عامل‌های پشتیبانی شده

این دستگاه از تمام سیستم عامل‌های اصلی کامپیوتر پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، در دستگاه‌های تلفن همراه اندروید نیز پشتیبانی می‌شود. اما متاسفانه ترزور مدل تی هنوز توسط iOS پشتیبانی نمی‌شود.

مزایا

 • ذخیره نامحدود در کیف پول
 • صفحه رابط کاربر لمسی
 • پشتیبانی از بیش از ۱۶۰۰ ارز دیجیتال
 • پشتیبانی از کارت‌های حافظه SD

معایب

 • هزینه خرید این کیف پول، بالاست.
 • اشکالات امنیتی خاصی وجود دارد.

لجر نانو اس (Ledger Nano S)

لجر نانو اس نسخه کوچکتر و ارزان‌قیمت لجر نانو ایکس، یکی از بهترین کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری و امن است. بنابراین، می‌توانید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال خود را بدون ترس از سرقت در این کیف پول ذخیره کنید. لجر یکی از بهترین امکانات پشتیبانی کیف پول سخت افزاری را ارائه می‌دهد.

نقطه ضعف لجر نانو اس این است که تنها ۱۸ برنامه در مقایسه با ۱۰۰ برنامه نانو ایکس دارد. با این حال، نانو اس دارای ظرفیت ذخیره‌سازی عظیمی است و می‌توانید بیت کوین خود را در حجم زیاد ذخیره کنید.

علاوه بر این، می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به صورت آفلاین نگهداری کنید. ذخیره‌سازی آفلاین وضعیت را حتی بهتر می‌کند، چون امنیت بیشتری را به شما می‌دهد و در مقایسه با ذخیره‌سازی آنلاین ایمن‌تر است.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال

امکانات

لجر نانو اس هم مانند نسخه ایکس، امکاناتی بسیار خوبی ارائه می‌دهد که در ادامه آنها را مرور می‌کنیم.

درایو سخت افزاری به سبک USB

لجر نانو اس دارای یک درایو سخت افزاری شبیه به USB است. خوبی این درایو این است که کلیدهای خصوصی شما را ذخیره می‌کند. این کار به‌گونه‌ای انجام می‌شود که پیدا کردن آنها برای هیچ کس ممکن نخواهد بود.

همچنین، نانو اس یک کیف پول ذخیره‌سازی سرد محسوب می‌شود، به این معنی که سرقت سکه‌های شما برای هکرها بسیار دشوار است. می‌توانید پین کد دلخواه خود و رمز بازیابی ۲۰ رقمی را تنظیم کنید. این رمز عبور برای زمانی است که دستگاه شما به سرقت برود یا آن را در جایی گم کنید.

ساده و قدرتمند برای استفاده

با استفاده از لجر نانو اس، باید برنامه نرم افزاری لجر را دانلود و نصب کرده و حساب خود را ایجاد کنید. سپس، می‌توانید معاملات دلخواه خود را در هر زمان که مایل هستید انجام داده و نانو اس هر یک را که انجام دهید، تأیید می‌کند. این موضوع به کیف پول کمک می‌کند تا رمز ارزهای شما را ایمن نگه دارد.

مشخصات فنی

سایز لجر نانو اس برای جیب مناسب است. ابعاد آن ۵۶.۹۵ میلی‌متر در ۱۷.۴ میلی‌متر در ۹.۱ میلی‌متر است. علاوه بر این، وزن آن ۱۶.۲ گرم است که حمل آن را بسیار آسان می‌کند. نانو اس از فولاد ضد زنگ و پلاستیک ساخته شده است. وجود فولاد ضد زنگ باعث می‌شود دستگاه به راحتی خراب نشود و همچنین دستگاه براق و جدیدتر از همیشه به نظر برسد.

خوبی نانو اس این است که نیازی به باتری ندارد. بنابراین، لازم نیست نگران شارژ آن باشید. محتویات جعبه لجر نانو اس شامل یک کیف پول سخت افزاری و یک کابل USB است. اما، اگر مایل به استفاده از کابل USB نیستید، می‌توانید دستگاه را با بلوتوث گوشی خود متصل کنید.

سازگاری

می‌توانید این کیف پول را به کامپیوتر دسکتاپ ۶۴ بیتی متصل کنید. اگر سیستم عامل کامپیوتر شما ویندوز، مک و لینوکس است، می‌توانید به ‌راحتی از آن استفاده کنید.

علاوه بر این، این کیف پول با تلفن‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید ۷ به بالا سازگار است. به یاد داشته باشید، برای اتصال دستگاه به کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود، به یک کابل OTG نیاز دارید. دستگاه نانو اس هنوز با iOS سازگار نیست، بنابراین اگر گوشی آیفون دارید، نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

چندین ارز رمزنگاری‌شده را با هم ایمن کنید

می‌توانید حداکثر سه اپلیکیشن را در دستگاه لجر نانو اس خود نصب کنید که از ریپل، بیت کوین کش، ایاس، استلار، اتریوم، بیت کوین و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند. این بدان معناست که می‌توانید سکه‌های مختلف خریداری کرده و آنها را در یک مکان ذخیره کنید.

به‌علاوه، می‌توانید اپلیکیشن‌ها را روی دستگاه کیف پول خود نصب و حذف کنید. هیچ خطری برای ایمنی وجود ندارد و نصب آن درست مانند نصب اپلیکیشن در تلفن شماست. بنابراین، اگر فکر می‌کنید به ظرفیت بیشتری در دستگاه خود نیاز دارید، می‌توانید هر برنامه‌ای را که نمی‌خواهید، حذف کنید.

امن و قدرتمند

اگر لجر نانو اس را با اپلیکیشن‌های لجر ترکیب کنید، از یک امنیت بسیار قوی بهره خواهید برد. ترکیب آنها با یکدیگر برای اطمینان از بیشترین امنیت، به شما کمک می‌کند تا حداکثر کنترل را بر ارزهای رمزنگاری‌شده خود داشته باشید.

چیزی که نانو اس را متمایز می‌کند این واقعیت است که سکه‌ها را آفلاین نگه می‌دارد. این امر هک کردن حساب و سرقت سکه‌های شما را برای هکرها سخت می‌کند. بنابراین، اگر از نانو اس استفاده می‌کنید، نگران حفاظت در برابر هکرها نباشید.

مزایا

 • بیش از ۱۵۰۰ رمز ارز را پشتیبانی می‌کند.
 • به شما امکان می‌دهد رمز عبور بازیابی ۲۰ رقمی را تنظیم کنید.
 • کیف پول آفلاین محافظت از سکه‌ها را تضمین می‌کند.

معایب

 • برای مبتدیان ممکن است استفاده از آن سخت باشد.
 • محدود به ۱۸ برنامه است.

اکسدوس (Exodus)

اگر در بازار کریپتوکارنسی تازه‌کار هستید، اکسدوس بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای شماست. اکسدوس ویژگی‌های متعددی را ارائه می‌دهد و رایگان است. این امر باعث می‌شود بدون هدر دادن زمان به راحتی به سکه‌های خود دسترسی داشته باشید.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال

امکانات

اگر به صورت روزانه معامله می‌کنید، اکسدوس کیف پولی با امکانات مناسب است.

صرافی ارزهای دیجیتال

این کیف پول صرافی داخلی دارد که نیازی به نصب ندارید. این صرافی تضمین می‌کند که می‌توانید با استفاده از نرم افزار، رمز ارزهای خود را مدیریت کرده و معاملات را انجام دهید. علاوه بر این، اکسدوس بیش از ۱۰۰ سکه مختلف مانند بیت کوین، اتریوم و موارد دیگر را پشتیبانی می‌کند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته

اکسدوس پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. بنابراین، با استفاده از اکسدوس، از خدمات ضعیف امور مشتریان شکایت نخواهید کرد. با پشتیبانی همیشگی، استفاده از این محصول برای مبتدیان آسان خواهد بود. هر زمان که سوالی داشتید، می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و آنها در کوتاه‌ترین زمان راه حل‌هایی را به شما ارائه می‌دهند.

جنبه منفی اکسدوس این است که این کیف پول داغ و آنلاین، آن را در برابر هک شدن آسیب‌پذیر می‌کند، اما این مانع نمی‌شود که اکسدوس بهترین کیف پول برای مبتدیان باشد.

رمز ارزها را در تلفن همراه مدیریت کنید

اکسدوس با تلفن همراه سازگار است و بنابراین می‌توانید دارایی‌های دیجیتالی خود را با استفاده از تلفن هوشمند مدیریت کنید. علاوه بر این، سیستم عامل‌های iOS و Android از این کیف پول پشتیبانی می‌کنند. همچنین می‌توانید از Exodus در کامپیوتر خود نیز استفاده کنید، فقط مطمئن شوید که سیستم عامل شما ویندوز ۸ یا بالاتر است.

امنیت بالا

اکسدوس امنیت بالای دارایی‌های شما را تضمین می‌کند. این کیف پول از شما می‌خواهد که چهره یا اثر انگشت را به‌عنوان قفل روی دستگاه قرار دهید. با این کار هیچ‌کس غیر از شما نمی‌تواند قفل کیف پول را باز کند. علاوه بر این، می‌توانید رمز عبور بازیابی را نیز تنظیم کنید.

مطمئن شوید که هیچ‌کس دیگری به جز شما این رمز عبور را ندارد. اگر دستگاه خود را از دست دادید، می‌توانید از این رمز عبور بازیابی، برای دسترسی به داده‌های خود استفاده کنید.

بدون ثبت نام

شما می‌توانید بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری‌شده را به راحتی در کیف پول خود خرید و فروش کنید، به این معنی که می‌توانید بیت کوین خود را در چند ثانیه مبادله کنید. علاوه بر این، اکسدوس نیازی به ثبت نام ندارد. این امر استفاده از آن را آسان می‌کند، چون نیازی به وارد کردن اطلاعات خود قبل از معاملات ندارید.

ارسال و دریافت کنید

با این دستگاه می‌توانید ارز دیجیتال را با خیال راحت ارسال و دریافت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از یک کد QR یا آدرس استفاده کنید و اکسدوس به طور خودکار آدرسی را که استفاده کرده‌اید، بررسی می‌کند و از شما برای از بین بردن خطاها تاییدیه می‌خواهد.

نرم افزار جدید

اکسدوس از سال ۲۰۱۵ شروع به کار کرده است و این شرکت از آن زمان هر دو هفته یکبار، نرم افزار به‌روزرسانی کرده است. این امر برای اطمینان از این است که هر بار از فناوری بهتری بهره‌مند می‌شوید. علاوه بر این، نرم افزار جدید سرعت بالایی را برای کاربران تضمین می‌کند.

سیاست حفظ حریم خصوصی

در بخش سیاست حفظ حریم خصوصی، می‌توانید ببینید که چرا اکسدوس اطلاعات خاصی را درخواست و چگونه شرکت اطلاعات را به طور خودکار جمع‌آوری می‌کند. علاوه بر این، اکسدوس روش‌هایی را که از دارایی‌های شما در برابر سرقت و هک محافظت می‌کند، توضیح می‌دهد.

شرایط استفاده

کلیه محتوای موجود در وب‌سایت تحت قوانین کپی رایت در سراسر جهان محافظت می‌شود. همچنین شرایط استفاده از نرم افزار و نحوه محافظت از آن برای ایمن‌سازی داده‌های شما را توضیح می‌دهد. در نهایت، قبل از استفاده از خدمات اکسدوس، اطمینان حاصل کنید که به طور کامل با شرایط استفاده موافق هستید.

مزایا

 • استفاده از آن آسان است.
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و چت زنده دارد.
 • با کیف پول موبایل و دسکتاپ سازگار است.
 • بیش از ۱۰۰ ارز رمزنگاری‌شده را پشتیبانی می‌کند.

معایب

 • در برابر بدافزارها و هک شدن آسیب‌پذیر است.

مایسلیوم (MyCelium)

مایسلیوم یک کیف پول داغ آنلاین است و با استفاده از آن می‌توانید چندین ارز دیجیتال را در تلفن همراه خود ذخیره کنید. این کیف پول به‌عنوان بهترین کیف پول ارز دیجیتال، تضمین می‌کند که می‌توانید به راحتی بیت کوین یا هر رمز ارز دیگری را در یک محیط ساده معامله کنید.

استفاده از مایسلیوم آسان است و دستورالعمل‌ها به راحتی دنبال می‌شوند. بنابراین، می‌توانید بدون هیچ مشکلی شروع به کار با این کیف پول کنید.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال

امکانات

امکاناتی را که کیف پول مایسلیوم ارائه می‌دهد، شامل موارد زیر است:

صرافی ارز دیجیتال داخلی

مایسلیوم یک صرافی ارز دیجیتال داخلی دارد، به این معنی که شما به راحتی می‌توانید رمز ارزهایی را که با استفاده از کیف پول مدیریت می‌کنید، خرید و فروش کنید. بنابراین، مایسلیوم مبادلات را آسان‌تر کرده است.

گزینه‌های ادغام کیف پول سخت افزاری

مایسلیوم همچنین گزینه‌های یکپارچه‌سازی کیف پول سخت افزاری را ارائه می‌کند که به شما این امکان را می‌دهد تا با کیف‌های سرد مانند ترزور و لجر ارتباط برقرار کنید. این بدان معناست که چندین راه وجود دارد که می‌توانید حفاظت و امنیت سکه‌های خود را افزایش دهید.

علاوه بر این، با مایسلیوم می‌توانید هزینه‌های تراکنش دلخواه خود را تعیین کنید، که این محصول را نسبت به سایر کیف پول‌های ارز دیجیتال برتر می‌کند.

امنیت

در ایالات متحده، تنها حدود ۸ درصد از دارندگان بیت کوین، سکه‌های خود را در مکان‌های امن که حریم خصوصی داده‌ها را تضمین می‌کند، نگهداری می‌کنند. مایسلیوم نیازی به شناسه شما یا ارائه داده‌های دیگر ندارد.

برای اطمینان از امنیت بیشتر، یک سیستم پشتیبان جداگانه و چندین سطح محافظتی با استفاده از پین‌کد وجود دارد. همچنین شما این حق را دارید تا همه خدمات شخص ثالث (صرافی) را به صورت دستی خاموش کنید. توصیه می‌کنیم به سراغ مایسلیوم بروید، چون از امنیت کامل برخوردار است.

پشتیبان تهیه کنید

اگر می‌خواهید دارایی خود را امن کنید، می‌توانید در مایسلیوم پشتیبان تهیه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستورالعمل‌های برنامه را دنبال کنید تا برای شما پشتیبان تهیه کند. بنابراین، حتی اگر تلفن‌تان را گم کنید، می‌توانید اطلاعات خود را از طریق پشتیبان تهیه‌شده، بازیابی کنید.

روند بازیابی هم زمان‌بر نیست. به‌عنوان مثال، اگر تلفن خود را گم کنید، می‌توانید حساب‌های خود را فقط در یک دقیقه بازیابی کنید. با این حال، اگر پشتیبان خود را از دست بدهید، رمز ارزهای شما هم از دست خواهند رفت.

پرداخت‌ها

پرداخت به وضعیت شبکه رمز ارز شما بستگی دارد و اینکه تا چه حد لازم است پرداخت سریع انجام شود. شما این قدرت را دارید که حداقل کارمزد را تعیین کنید، بنابراین قبل از تعیین هزینه مراقب باشید. اگر مبلغ زیادی را به‌عنوان کارمزد ارائه دهید، مقدار زیادی را از دست خواهید داد. برعکس، اگر هزینه را بسیار کم تعیین کنید، پرداخت شما به تاخیر می‌افتد. گزینه‌های پرداخت در برنامه موجود است و شما باید یک گزینه مناسب خود انتخاب کنید.

تایید پرداخت ساده

این تکنیک به شما امکان می‌دهد یک بلاکچین کامل را دانلود کنید. علاوه بر این، عملکرد ذخیره‌سازی در مایسلیوم منحصربه‌فرد تلقی می‌شود، چون شما می‌توانید تا زمانی که تصمیم به خرج یا انتقال سکه‌های خود نگرفته‌اید، دارایی خود را تامین کنید.

کیف پول تعیین‌کننده سلسله مراتبی

مایسلیوم دارای یک عبارت بازیابی است که از آدرس رمز ارز شما نشأت می‌گیرد و برای بازیابی اطلاعات در صورت گم شدن کیف پول استفاده می‌شود.

مزایا

 • برای استفاده عموم رایگان است.
 • امکان تعیین هزینه تراکنش‌ها وجود دارد.
 • برای مبتدیان مناسب است.

معایب

 • فقط بر روی تلفن همراه قابل استفاده است.

 


بهترین کیف پول ارز دیجیتال در یک نگاه


کیف پول‌های ارز دیجیتال امنیت بیشتری را به شما ارائه می‌دهند و خیال‌تان را راحت می‌کند که سرمایه‌ شما در جایی مطمئن است. نکته اصلی انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال است که باید با احتیاط آن را انتخاب کنید و مطمئن شوید که این پلتفرم از اعتبار کافی برخوردار است.

از آنجا که همه گزینه‌های گفته‌شده در اینجا با این معیارهای استاندارد یک کیف پول خوب مطابقت دارد، فقط کافی است که هدف و خواسته خود را برای انتخاب یک کیف پول از لیست ارائه‌شده، در نظر بگیرید. همچنین مطمئن شوید که راهنمای کیوسک آکادمی را برای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال، مطالعه کرده‌اید تا بتوانید همه جنبه‌های مورد نظر را بهتر درک کنید. این مقاله به شما اطمینان می‌دهد که بهترین کیف پول ارز دیجیتال را برای همه نیازهای رمزنگاری خود دریافت خواهید کرد.

 

لینک منبع

ناامیدسازی عمدی؛ بررسی تبعات عملکرد دولت در محدودیت اینترنت و نابودی اقتصاد دیجیتال
نقد و بررسی کامل گوشی موبایل گلکسی A24 سامسونگ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

GIF